HELLO KITTY

Hello Kitty

Hello Kitty
Autor: Alice Lee
Hello Kitty (celé jméno Kitty Bílá) je románová postavička vyrobena japonskou společností Sanrio, poprvé navržena Ykuko Shimizu. Hello Kitty je jádrem japonské populární kultury kawaii. Hello Kitty je vylíčena jako bílá japonská bobtail kočka s červenou mašlí.

Postava Hello Kitty se poprvé objevila na vinylové peněžence na mince, která byla představena v Japonsku v roce 1974 a ve Spojených státech v roce 1976. Tento debut přišel v rámci kolekce společnosti Sanrio, kde jsou její různé produkty stále vyvíjeny a prodávány.

Licenční produkty Hello Kitty jsou celovětově rozšířeny. Trh je zaměřen především na cílovou skupinu dospívajících dívek. Mezi Hello Kitty produkty patří celá řada spotřebitelských výrobků od školních potřeb po módní doplňky, od každodenních předmětů až po vzácné sběratelské předměty. Mezi nejrozšířenější patří například oblečení, samolepky, peněženky, psací potřeby, tašky, hračky, ale dokonce i toustovače, televizory nebo výpočetní technika. Hello Kitty produkty jsou oblíbeny i mezi dospělými, zejména v Asii, kde Hello Kitty zdobí auta, kabelky, šperky a mnoho dalších spotřebních výrobků.

V roce 2009 Bank of America začala nabízet svým klientům bankovní VISA karty s tváří Hello Kitty. MasterCard použil tvář Hello Kitty na platebních kartách MasterCard již v roce 2004.

Sanrio a Fender představili sérii Hello Kitty kytar (Hello Kitty Stratocaster) a dokonce i tryskové letadlo Hello Kitty Airbus A330-200.

Hello KittyAutor: Altair78

V roce 2010 vstoupila Hello Kitty na trh s vínem. Sbírka se skládá ze čtyř vín, které lze zakoupit on-line. Pokračující expanze produktů se zaměřuje především na starší publikum.

Hello Kitty má své vlastní hudební album, Hello World, inspirované písněmi v podání skupiny umělců, včetně Keke Palmera a Cori Yarckina.

Velké množství videoher s kočičkou Hello Kitty bylo vyrobeno od vydání prvního titulu pro NES v roce 1992, nicméně většina z těchto her nebyla nikdy vydána mimo Japonsko.

Sanrio Shop v Madridu ve Španělsku, jehož vchod je ve tvaru Hello Kitty.

Ve městě Taipei v Taiwanu je stylová restaurace s názvem Hello Kitty Sweets. Dekor restaurace i jídelní nabídka je ve vzoru kočičky Hello Kitty.

Hello KittyAutor: Javier Mediavilla Ezquibela Hello Kitty Hello Kitty

V roce 2008 byla v Yuanlin v Tchaj-wanu otevřena Hello Kitty porodnice. Přikrývky, dekor pokojů, ložní prádlo, rodné listy a dokonce i uniformy zdravotních sester jsou ve stylu kočičky Hello Kitty. Majitel nemocnice vysvětlil, že právě styl Hello Kitty pomůže ženám zmírnit napětí porodu. Hello Kitty je emblémem japonských zábavních parků Harmonyland a Sanrio Puroland. Rovněž UNICEF udělil Hello Kitty exkluzivní titul „Speciální přítel dětí”.

Hello Kitty Hello Kitty

Profil Hello Kitty

Jméno: Kitty Bílá
Datum narození: 01.11.1974
Věk: 36 let
Krevní skupina: A
Místo narození: Londýn, Anglie
Oblíbené jídlo: Jablečný koláč od babičky
Oblíbené slovo: "Přátelství"
Oblíbená barva: Červená
Popis: Bystrá a dobrosrdečná kočička, která umí dobře péct koláčky a miluje jablečný koláč od babičky. Má moc ráda své dvojče Mimmy.
Výška: 5 jablíček
Váha: 3 jablíčka

Rodina Hello Kitty

Rodina Hello Kitty

HLEDEJ

AKTUALITY

06.05.2018 - Nové dětské čelenky s uzlem

Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na nové vzory: bílá čelenka s barevnými puntíky, tmavě růžová čelenka s bílými puntíky a klasická červená čelenka s uzlem. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

16.04.2018 - Dětská háčkovaná čepička se zdobenou kytičkou

Vyrobili jsme pro Vás novou dětskou háčkovanou čepičku se zdobenou háčkovanou kytičkou pošitou celkem 87 kusy perliček, korálků a flitrů. Háčkovaná čepička je vyrobena z kvalitní příze (55% bavlna a 45% akryl). Brzy i v růžové barvě. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských háčkovaných čepiček.

31.03.2017 - Nové dětské čelenky s uzlem

Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

27.03.2017 - Dětské čelenky s uzlem

Nabízíme Vám nový vzor luxusní bavlněné čelenky s uzlem s puntíky. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Těšte se na další vzory, které pro vás připravujeme do kolekce čelenek s uzlem. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

12.06.2016 - Dětské zástěrky

Aktuálně Vám nabízíme luxusní dětské zástěrky. Dětské zástěrky jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny. Zástěrky jsou vhodné pro děti od 3 let. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských zástěrek.

29.03.2016 - Čelenky s uzlem

Aktuálně Vám nabízíme luxusní bavlněné čelenky s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny ze 100% úpletové bavlny. Postupně budeme kolekci doplňovat o další barevné varianty čelenek s uzlem, které se budou vždy skvěle hodit k oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

11.04.2014 - Jarní kolekce háčkovaných čepiček s kytičkou

Exkluzivně Vám nabízíme jarní kolekci háčkovaných čepiček s trojitou kytičkou a perličkovou aplikací. Čepičky jsou ruční výroby a na jejich zhotovení používáme bavlněnou přízi, která je šetrná k pokožce hlavy. Široká paleta jarních a letních odstínů háčkovaných čepiček se bude skvěle hodit k jakémukoliv oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku kojeneckých a dětských jarních čepiček s kytičkou.

06.04.2014 - Jarní kolekce háčkovaných čelenek s kytičkou

Exkluzivně Vám nabízíme jarní kolekci háčkovaných čelenek s kytičkou a krystalem Swarovski. Čelenky jsou ruční výroby a na jejich zhotovení používáme bavlněnou přízi, která je šetrná k pokožce hlavy. Široká paleta jarních a letních odstínů háčkovaných čelenek se bude skvěle hodit k jakémukoliv oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku kojeneckých a dětských jarních čelenek s kytičkou.

26.01.2014 - Luxusní dárky zdarma k nákupu

Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.

21.05.2012 - Luxusní čelenky v novém balení

Nabízíme dívčí čelenky ručně vyrobené v České republice. Nyní v novém hezčím balení! Čelenka je upevněna na perleťovém papíře formátu A6 se dvěmi perličkami a je zabalena do celofánového sáčku. Originální čelenky pro miminka i větší slečny jsou skvělým dětským módním doplňkem vhodným ke svátečnímu oblečení pro děti, jako doplněk oblečení na vítání občánků a na křtiny, dětský doplněk na svatbu, ale hodí se i na běžné nošení. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.

02.12.2011 - Nové čelenky

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.

22.11.2011 - Dárky pro miminka

Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.

22.11.2011 - Kojenecké čelenky

Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.

22.06.2011 - Háčkované čepičky a čelenky

Exkluzivně Vám nabízíme háčkované čepičky a čelenky ruční výroby. Čepičky a čelenky jsou vyrobeny ze stužkové příze Marlen z čisté bavlny v trendy berevných odstínech. Háčkované čepičky a čelenky jsou doplněny háčkovanými nebo látkovými kytičkami a zdobeny krystaly Swarovski nebo perličkovými aplikacemi. Háčkované čepičky a čelenky od nás zaručeně promění každou holčičku v princeznu. Úžasný doplněk při vítání občánků nebo na křtinách. Podívejte se na naši kompletní nabídku háčkovaných čepiček a čelenek.

ANKETA