DĚTSKÝ SECOND HAND

Internetový obchod www.green-box.cz je zaměřen na značkové second hand oblečení prvotřídní kvality dovážené ze zemí EU. Specializujeme se na dětskou módu pro děti a kojence.

Naše nabídka second hand oblečení nabízí individuální modely prestižních značek.

Mezi nejoblíbenější výrobce dětského oblečení patří zaručeně anglický velikán Next a jeho pokrevní bratr Marks & Spencer. S láskou přímo mateřskou obléká Vaše děti Mothercare. V prvních dnech, týdnech a měsících života Vašeho miminka Vám bude skvělým pomocníkem Early Days. Dětské oblečení Cherokee má styl a jeho americký původ má v Evropě velký úspěch. Cílem oděvní firmy Adams bylo vyrobit skvělé oblečení pro kojence, dívky a chlapce a to se jim zaručeně povedlo. Za nádechem luxusu, designerského originálu, ale přesto rozumné ceny se skrývá velmi uznávaná značka Debenhams. George nabízí variabilitu a kvalitu na trhu s dětským oblečením a to za, pro všechny, výhodnou cenu. Značka Disney má u nás i ve světě velké jméno a oblečení se známými licenčními postavičkami si ráda obléká každá holka i kluk. Tak skoro legendou se i u nás stává švédské oblečení H & M, které vyrábí a prodává krásnou kojeneckou módu a trendy oblečení pro děti. Každá holčička a malá slečna bude potěšena v oblečení girl2girl, které je ryze dívčí a extrémně slušivé. Lonsdale neobléká jen boxery a sportovce, ale myslí i na ty nejmenší, na naše děti, a má ve své nabídce super dětské oblečení. I miminka chtějí být trendy a tak značka Mini Mode uspokojuje jejich potřeby ve světě módy. Máte doma kluka, kterému není lhostejné, co si obléká? Pak právě pro něho je tu značka Rebel, která obléká chlapce dle jejich požadavků.

Next

Mezi nejoblíbenější a asi i nejznámější patří Next, který zaujímá přední příčku v popularitě u maminek, které nakupují pro své děti v second handu.

Next je velmi oblíbená značka výrobní společnosti sídlící ve Velké Británii. Nabízí vzrušující, krásně navrženou a velmi kvalitní módu a doplňky pro dívky a chlapce všech věkových kategorií. I muži a ženy si s touto populární oděvní značkou zajisté příjdou na své. Kromě oblečení nabízí Next i dětskou, dámskou a pánskou obuv, módní doplňky pro každého, celou řadu bytových doplňků a dokonce i krásné květiny.

Next distribuuje své zboží prostřednictvím Next Retail, což je řetězec více než 500 obchodů ve Velké Británii a Irsku. Vydává katalog Next Directory pro nákup přímo z pohodlí domova a provozuje internetové stránky s téměř 3 miliony aktivních a spokojených zákazníků. Next International spravuje více než 180 prodejen po celé kontinentální Evropě, Skandinávii, Rusku, Středním východě, Indii a dokonce i Japonsku. Next má také mezinárodní internetové stránky International website, které fungují ve více než 30 zemích z různých koutů světa.

Londýnský Organizační výbor olympijských her ​​a paralympijských her LOCOG jmenovala firmu Next oficiálním dodavatelem oblečení a dalšího potřebného zboží pro Olympijské hry konané v roce 2012 v Londýně.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Next.

Oficiální stránky Next na www.next.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Next


Marks & Spencer

Všichni, kteří se zajímají o módu, určitě dobře znají další britskou ikonu Marks & Spencer.

Marks & Spencer je jeden z předních prodejců ve Velké Británii, který prodává stylové a kvalitní dětské oblečení. Vedle klasických dětských oděvů vyrábí Marks & Spencer i školní uniformy, které si anglické děti oblékají do školy, aby nebyly patrné sociální rozdíly, které jsou někdy viditelné i ze stylu oblékání. I trendy dámské a pánské oděvy jsou součástí kolekcí tohoto britského velikána v oděvním průmyslu. Ten, kdo se chce považovat za úspěšného výrobce oděvů, musí do svého sortimentu zahrnout i obuv, tak jako to udělal Marks & Spencer. K jeho výrobkům patří dokonce i kvalitní domácí potřeby, dárky a květiny jakož i chuťově vynikající a kvalitní potraviny. Všechno zboží, které ve svých prodejnách nabízí, zodpovědně vybírá z asi 2.000 dodavatelů po celém světě.

Obchody Marks & Spencer navštíví týdně více jak 21 milionů lídí. Marks & Spencer má více než 600 prodejen po celé Velké Británii a na 300 prodejen ve více než 40 zemích mimo Velkou Británii.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Marks & Spencer.

Oficiální stránky Marks & Spencer na www.marksandspencer.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Marks & Spencer


Mothercare

Mothercare, jak je již ze samého anglického překladu zřejmé, je značka, která maminkám zaručuje, že s ní bude o Vaše dítko postaráno s péčí přímo mateřskou.

Mothercare je odborný prodejce produktů pro budoucí maminky, miminka a děti ve věku od narození do osmi let. Mothercare nabízí širokou škálu velmi moderního a kvalitního těhotenského oblečení, které zaručuje nastávajícím maminkám komfort a pohodlí. Koupě kojeneckého a dětského oblečení od této značky bude pro každého tou správnou volbou neboť v Mothercare opravdu vědí, jak kvalitně obléknout děti. Do sortimentu tohoto výrobce patří i nábytek a bytové doplňky, ložní prádlo, potřeby pro krmení dětí, pomůcky na koupání dětí, cestovní vybavení a v neposlední řadě také nepostradatelné hračky.

Své zboží Mothercare prodává prostřednictvím svých maloobchodů a internetových obchodů ve Spojeném království, ale má i své maloobchodní zastoupení na mezinárodním trhu v Evropě, Africe, na Středním a Dálném východě.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Mothercare.

Oficiální stránky Mothercare na www.mothercare.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Mothercare


Early Days

Kdo by se o Vaše miminko postaral v jeho prvních měsících a letech lépe než Early Days Tento výrobce má ve svém názvu slova, která jsou ekvivalentem prvních dnů. A právě v těchto prvních dnech Vám bude Early Days velkým pomocníkem při péči o Vaše miminko.

Značku Early Days prodává velmi úspěšná, původem Irská, firma Primark, která nabízí stylové střihy a kvalitu za přijatelné ceny pro každého.

Early Days je značka, která obléká miminka od novorozeneckého věku a batolata od 6 měsíců do 2 let. Soustředí se na oblečení, které je vždy velmi módní, pro děti bezpečné a především pohodlné. Novorozenecké oblečky Early Days se často vyrábí jako sety (barevně a stylově sladěná sada oblečení různého druhu tvořící společně jeden celek) a často ho zákazníci kupují jako dárek pro ještě nenarozené miminko nebo jako součást výbavičky do porodnice.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Early Days.

Oficiální stránky firmy Primark, která prodává značku Early Days na www.primark.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Early Days


Cherokee

Pokud dáváte přednost americkému stylu, pak Vás zajisté osloví Cherokee. Má styl, je trendy, děti ho rády nosí a rodiče rády kupují především díky jeho příznivé ceně.

Historie značky Cherokee sahá do roku 1973, kde v Kalifornii obuvník James Argyropoulos, syn řeckého emigranta, vyrobil své první boty na zakázku pro generaci květinových dětí (Flower Style Generation). Nejprve prodával své výrobky z prostředí garáže, později v obchodech a obchodních domech. Pomalu, ale jistě se začal naplňovat jeho velký americký sen.

V roce 1983 přidal k obuvi také dětské a dámské oblečení a expandoval do Číny, Anglie, Ruska a Austrálie.

Na počátku 90. let byl čas na změnu a Cherokee reagoval na změnu na trhu a začal se soustředit na své ceny. Získal pověst důvěryhodné značky, která vyrábí pohodlné oblečení pro miminka a děti, ženy i muže a to v příznivých cenových relacích.

Společně to půjde lépe.“ V roce 1995 se Cherokee spojil se značkou Target a vytvořili spolu velmi úspěšné partnerství. Brzy se stali nejlépe prodávanou, tzv. rodinnou oděvní značkou.

V roce 1998 se Cherokee představil v Kanadě a spojil se s jedním z nejúspěšnějších obchodních řetězců Zellers.

V roce 2002 je čas zvolat „Hip hip hurá!“ Cherokee se dal úspěšně dohromady se světově nejznámnějším řetězcem Tesco. Džíny Cherokee se staly největší senzací této značky.

Cherokee expanduje do ostatních zemí Evropy, Mexika, Peru, Čile a Peru a dokonce do jižní Afriky, Brazílie, Indie nebo Izraele.

Dnes se můžete se značkou Cherokee setkat skoro na každém kroku. Značka je známa na trhu 29 zemí, zahrnující Rusko, Japonsko a Čínu a je velmi dobře známa i v u nás v České Republice díky obchodnímu řetězci Tesco.

Fenomenální a pohodlný americký styl oblékání, to je Cherokee.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Cherokee.

Oficiální stránky firmy Tesco, která prodává značku Cherokee na www.clothingattesco.com/cherokee.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Cherokee


Adams

Díky dlouholeté zkušenosti a existenci na trhu s dětským oblečením si značka Adams vybudovala velký úspěch.

Firma Adams působí na trhu s dětským oblečením již od roku 1933. Založila ji Amy Adams v Birminghamu díky potřebě prodávat atraktivní dětské oblečení, které bude trvanlivé, kvalitní a hodnotné. Do konce 80. let se společnost Adams rozrostla na více než 200 obchodů a v 90. letech se stala klíčovým hráčem na trhu s dětským oblečením.

Prodejce dětského oblečení Adams má své zastoupení v mnoha zemích (Saúdská Arábie, Malta, Kypr, Indie, Řecko, Irsko, Libanon, Gibraltar, Finsko, Island, Malajsie, Jordánsko, Egypt, Rusko a Slovensko). V roce 2005 spustil Adams velmi úspěšný internetový obchod.

Adams nabízí skvělé oblečení pro dívky a chlapce včetně pro ně určených školních uniforem. Do nabídky této značky patří i kojenecké oblečení, obuv, a spousta krásných a prakticých doplňků.

Prodejce dětského oblečení Adams má na trhu s oděvy zajištěnou jedinečnou pozici, protože patří mezi opravdové specialisty mezi výrobci dětského textilu.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Adams.

Oficiální stránky Adams na www.adams.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Adams


Debenhams

Máte-li rádi designerské kousky, pak zvolte Debenhams. Jejich oblečení je vždy in a jeho designéři vždy příjdou s něčím novým.

Debenhams se může momentálně pyšnit svými 153 prodejnami po celé Velké Británii a v Irsku. Má plně transakční webové stránky, které jsou důkazem toho, že Debenhams je odhodlán nabídnout svým zákazníkům skvělé zboží a služby ve všech oblastech, ve kterých obchoduje.

Debenhams nabízí designérsky zajímavé dětské oblečení pro všechny věkové skupiny. Nabídku oblečení od svých návrhářů může kromě dětí nabídnout i ženám a mužům. Každého zákazníka rozhodně nadchne i velkým výběrem značkové obuvi, spodního prádla a spousty dalšího kvalitního zboží.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Debenhams.

Oficiální stránky Debenhams na www.debenhams.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Debenhams


George

George se také stal na trhu s dětským oblečením skutečnou ikonou. Jejich oděvy jsou veselé a stylové. Udělají radost všem, kteří mají rádi variabilitu, styl, pohodlí a rádi kombinují. I tato značka obléká studenty v anglickych školách.

Kvalitní dětské oblečení George lze v Anglii zakoupit v obchodních řetězcích Tesco.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand George.

Oficiální stránky firmy ASDA direct, která prodává značku George na www.direct.asda.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

George


Disney

Určitě i Vaše dítko si oblíbilo nějakou postavičku z tvorby Walta Disneye a rádo by se obléklo právě do značky Disney. Disney často používá na oděvech obrázky slavných charakterů z animovaných a hraných filmů.

Značka Disney vznikla díky americkému filmovému producentovi, režisérovi, scénaristovi, dabérovi, animátorovi, podnikateli a filantropovi v jedné osobě, který se jmenoval celým jménem Walter Elias Disney. Walt Disney se proslavil zejména díky svému vlivu na zábavní průmysl během 20. století. Walter Disney je známý především jako inovátor animovaného filmu. Vytvořil celou řadu známých postaviček (Mickey Mouse, králík Oswald, Pepek námořník, Sněhurka a sedm trpaslíků, Pinocchio, Bambi, Kačer Donald, Goofy, Pluto aj.)

Pod značkou Disney je možné zakoupit kvalitní licenční dětské hračky, po kterých touží skoro každé malé i velké dítě. Právě značka Disney vyrábí charaktery, které jsou hlavními postavami populárních animovaných i hraných filmů. I domácí potřeby se vyrábějí s označením Disney. Patří mezi ně jídelní plastové a keramické sady pro děti, kelímky a skleničky, příbory, prostírání a mnoho dalších. Mezi Disneyovské výrobky patří i velmi oblíbené oblečení pro dívky a chlapce. Rozmanitá je i jejich nabídka kojeneckého oblečení, ve kterém všechna miminka vypadají úžasně. Samozřejmostí každého dobrého oděvního výrobce jsou doplňky a to jak doplňky pro dívky, tak i doplňky pro chlapce. Ke každé Disneyovce dříve nebo později vyjde nějaká kniha nebo DVD, proto i tato média jsou v nabídce s označením Disney.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Disney.

Oficiální stránky Disney na www.disneystore.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Disney


H & M

Ikonou v textilním průmyslu na českém trhu se rok od roku více a více stává velmi populární a všemi vyhledávaná švédská značka H & M. Jejich kolekce oblečení jsou často laděny v příjemných trendy barvách.

Značka H & M byla založena ve Västeras ve státě Švédsko v roce 1947 a založil ji Erling Persson.

V dnešní době je možné si s označením H & M zakoupit oblečení v přibližně 2.200 obchodech po celém světě. H & M působí na trhu ve 40 zemích a má 87.000 zaměstnanců, jejichž filosofií je navrhovat a prodávat módu a kvalitu za nejlepší ceny. H & M má 16 výrobních poboček po celém světě, zejména v Asii a Evropě.

H & M nabízí módní oblečení pro děti a mládež, ale velký výběr poskytuje i ženám a mužům. Oblečení H & M je navrhováno stovkou návrhářů z vlastních řad. Sortiment zahrnuje i kosmetiku, doplňky a obuv. Kolekce je pravidelně měněna a doplňována nejnovějšími trendy.

Online nákupy značky H & M jsou v současné době k dispozici ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Finsku, Nizozemsku, Německu, Rakousku a Velké Británii.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand H & M.

Oficiální stránky H & M na www.hm.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

H & M


Girl2girl

Každou malou slečnu potěší nějaký ten oděvní kousek od značky girl2girl. Dívčí oblečení, které tato značka prodává, sluší všem holčičkám.

Také značka girl2girl je prodávána pod křídly úspěšné firmy Primark.

Girl2girl má v UK podtitul Fun Fashion, což lze volně přeložit jako zábavná móda. Tento přívlastek náleží tomuto výrobci právem neboť dívky ve věku od 2 do 6 let, kterým je tato móda určena, rozhodně v modelech této značky zažívají spoustu zábavy. Dívčí oblečení girl2girl je k dostání v odvážných svěžích barvách v kombinaci s trendy dekoračními potisky. Výrobce často používá na svém oblečení aplikace v podobě flitrů a kamínků. Sortiment navíc zahrnuje také sportovní oblečení, obuv a doplňky.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand girl2girl.

Oficiální stránky firmy Primark, která prodává značku girl2girl na www.primark.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Girl2girl


Lonsdale

V oblečení od značky Lonsdale se cítí dobře ne jenom sportovci, ale zkrátka každý, kdo má rád styl, pohodlnou ležérnost a sportovní look.

V roce 1960 byl na Beak Street v Londýně otevřen první Lonsdale obchod. Obchod zaznamenal u britské veřejnosti okamžitý úspěch díky značkovému boxerskému vybavení a módnímu oblečení nejen pro muže, ale také pro ženy. V neposlední řadě vyrábí Lonsdale i super oblečení pro děti všech věkových skupin. Zrodila se opravdová kultovní značka a Lonsdale se v průběhu následujících 50 let stal jasným fenoménem v oblékání.

Zatímco úspěšní boxeři Muhammad Ali, Henry Cooper nebo třeba Ricky Hatton vyhrávali své boxerské zápasy ve vybavení Lonsdale, Paul Weller, australská zpěvačka Kylie Minogue a krásná čokoládová modelka Naomi Campbell se do Lonsdale s chutí oblékali.

Kombinací velké vášně k boxu a bohaté britské kultury okořeněné pořádnou dávkou stylu, vznikne právě Lonsdale, který je skutečným mistrem v oblékání a to ne pouze uvnitř boxerského ringu, ale i hodně daleko mimo něj.

V roce 2010 oslavil Lonsdale již 50. výročí od svého vzniku.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Lonsdale.

Oficiální stránky Lonsdale na www.lonsdale.com.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Lonsdale


Mini Mode

Jak je patrné z názvu, Mini Mode je tu hlavně pro nejmenší děti. Móda pro miminka je dnes u maminek velmi žádaná.

Pod dvojslovním označením Mini Mode se ukrývá módní svět těch nejmenších, dětí. Pryč jsou časy, kdy jsme oblékali miminka do klasických kojeneckých košilek nebo dupaček a kdy jsme na citlivou dětskou pokožku navlékali oblečení z umělých vláken.

Naštěstí doba pokročila a úspěch oděvním výrobcům zaručilo mimo jiné i stále častější používání kvalitních textilních materiálů, zejména bavlny, která je k dětské pokožce nejšetrnější. I značka Mini Mode se vydala touto cestou a vyrábí krásné a stylové oblečky pro děti z příjemných a zdravotně nezávadných materiálů. Tleskáme.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Mini Mode.

Oficiální stránky Mini Mode na www.minimode.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Mini mode


Rebel

Rebel obléká chlapce a obléká je tak dobře, že kluci jeho oblečení nechtějí sundat. Působí velmi chlapsky a klukům moc sluší.

Značka Rebel je na trhu, stejně tak jako několik dalších oblíbených značek, zastoupena firmou Primark.

Rebel je slovo mužského rodu a proto reprezentuje módu pro kluky. Dynamický boyswear nebo chcete-li chlapecké oblečení, je tvořen stylovými kolekcemi pro chlapce juniory ve věku od 2 do 6 let a pro starší chlapeckou skupinu od 7 do 14 let. Vedle oděvů nabízí i sportovní oblečení, doplňky a obuv.

Oblečení Rebel je u chlapců velmi oblíbené především díky svým líbivým barvám, trendy potiskům a pohodlným střihům.

E-shop Green Box Vám nabízí online kvalitní značkový dětský second hand Rebel.

Oficiální stránky firmy Primark, která prodává značku Rebel na www.primark.co.uk.

Ukázka zboží z naší nabídky:

Rebel

Green Box nabízí i další známé a oblíbené značky, které naleznete v našem e-shopu www.green-box.cz.

Jednotlivé shora uvedené kategorie výrobců oblečení naleznete v levé části obrazovky pod kategorií VÝROBCE. Kliknutím na kategorii VÝROBCE se rozbalí abecedně řazený jmenovitý seznam jednotlivých výrobců a kliknutím na konkrétní značku se Vám vyfiltruje veškeré dětské oblečení z naší nabídky od zvoleného výrobce.

Green Box je e-shop nabízející několik druhů dětského a kojeneckého second hand oblečení, které jsou nepostradatelné pro Vaše děti.

Kojenecká body

Žádnému miminku nesmí ve výbavičce chybět pár bodýček. Kojenecká body jsou velmi oblíbená, jelikož skvěle drží plínku na svém místě a nevyhrnují se.

Second hand kojenecká body na www.green-box.cz.

Dětské bundy

Jarní bunda, letní bunda, nějakou tu bundu na podzim a alespoň jednu velmi kvalitní zimní bundu, to máme sečteno a podtrženo hned několik bund, které naše děti potřebují na celý rok. A za rok znovu, ale o velikost větší.

Second hand dětské bundy na www.green-box.cz.

Dětské čepičky a kloboučky

Na dětské hlavičky rozhodně patří kloboučky a čepičky. Máme v nabídce kloboučky na léto a dětské čepičky pro celý rok.

Second hand dětské čepičky a kloboučky na www.green-box.cz.

Halenky a tuniky

V šatníku každé malé i velké parádnice by rozhodně měla být nějaká pěkná halenka a tunika. Děvčata v nich vypadají velmi žensky a moc jim sluší. Halenky i tuniky se skvěle hodí k legínám.

Second hand dětské halenky a tuniky na www.green-box.cz.

Dětské kalhoty

Kalhot není v dětském šatníku nikdy dost. Děti, a zejména kluci, jsou schopni kalhoty zničit dříve, než řekneme „švec“. A o teplácích to platí dvojnásob. Ze zkušeností na trhu s dětským second hand textilem jsme zjistili, že právě dětské tepláky jsou nejvíce poptávané zboží, ale bohužel je není snadné sehnat neboť jsou ratolestmi zničeny dříve, než z nich vyrostou.

Second hand dětské kalhoty na www.green-box.cz.

Chlapecké košile

V šatníku každého kluka by neměla chybět parádní košile. A to ne jenom na slavnostní příležitosti, ale i na běžné denní nošení. Košile jsou velice slušivé a kluci v nich udělají spoustu parády.

Second hand chlapecké košile na www.green-box.cz.

Dětské kraťasy

Kraťasy na horké letní dny potřebují všechny děti. Dnes jsou na trhu i šikovné kalhoty, které lze jednoduše ohrnutím a zapnutím knoflíčku na látkovou pásku, která je schovaná v nohavici, proměnit v kraťasy. Jednoduché kouzlo, které přidá kalhotům funkci kraťas.

Second hand dětské kraťasy na www.green-box.cz.

Kojenecké a dětské overaly

Víte, co zakryje celkově Vaše dítko? Přece overal, který maminky často dávají dětem od kojeneckého věku na spinkání, protože si tak mohou být jisté, že jim bude teplo. Na rozdíl od tradičních pyžámek se overálky dětem nevyhrnují a ochrání je v době spánku před prochladnutím.

Second hand kojenecké a dětské overaly na www.green-box.cz.

Dětské plavky

Léto bez plavek by bylo jako ryba bez vody! Kromě dětských plavek máme v nabídce i skvělé kojenecké a dětské plážové overaly a komplety, které ochrání děti před škodlivými ultrafialovými paprsky. Některé plážové kombinézky a oblečky jsou dokonce z materiálů, které v sobě mají i vysoký ochranný faktor až 50+.

Second hand dětské plavky nawww.green-box.cz.

Second hand dětské plážové overaly a plážové komplety na www.green-box.cz.

Dětské sukýnky

Holčičky jsou nad kluky v převaze co se týká druhů oblečení, protože například sukýnky jsou určeny pouze pro ně (alespoň v našich zeměpisných šířkách).

Second hand dětské sukýnky na www.green-box.cz.

Dětské svetry

Svetry jsou dnes velmi často nahrazovány fleecovými mikinami, ale svetr je svetr. Rozhodně by neměl chybět v žádné dětské skříni. Velmi praktické jsou zejména v zimě, ale existuje dnes na trhu i celá řada slabých letních a jarních svetříků, které jsou skvělým doplňkem každého outfitu. V zimě Vaše děti zase zahřeje pořádný pletený rolák.

Second hand dětské svetry na www.green-box.cz.

Dětské šaty

Každá malá slečna někdy zatouží stát se princeznou a k tomu ji zaručeně pomohou krásné dívčí šaty. Naši nabídku second hand dívčích šatiček se snažíme pravidelně doplňovat o další slušivé modely. Naleznete u nás i několik úžasných šatečků, které se parádně hodí na vítání občánků, na křtiny nebo třeba na svatbu a Vaše malá holčička v nich bude vypadat jako princezna.

Second hand dětské šaty na www.green-box.cz.

Dětská tílka a trička

Trička a tílka s krátkým rukávem společně s triky s dlouhým rukávem a nějakou tou mikinkou zaujímají v dětských skříních poměrně velkou část. Máte-li vlastní zkušenosti, dáte mi jistě za pravdu, že přežít celý den pouze s jedním tričkem je u dětí velký úspěch.

Second hand dětská tílka a trička s krátkým rukávem na www.green-box.cz.

Second hand dětská trika s dlouhým rukávem na www.green-box.cz.

Dětské vestičky

Oblékání dětských vestiček ke většině dětí nepatří na denní pořádek, ale čas od času udělá z dětí pěkná vesta opravdového elegána.

Second hand dětské vesty na www.green-box.cz.

Jednotlivé shora uvedené druhové kategorie second handového oblečení naleznete v levé části obrazovky pod kategorií DĚTSKÝ SECOND HAND. Kliknutím na kategorii DĚTSKÝ SECOND HAND se rozbalí jmenný abecedně řazený seznam jednotlivých druhů oblečení a kliknutím na konkrétní druh se Vám zobrazí veškeré second hand oblečení v naší nabídce od zvoleného druhu.

Nabízené second hand oblečení pro děti v našem e-shopu www.green-box.cz je většinou nenošené (v mnoha případech je opatřeno originálními etiketami) nebo minimálně použité. Je kvalitní, módní, stylové a je v souladu s legislativními normami a hygienickými předpisy platnými pro Českou republiku. Veškeré zboží je od prověřených zahraničních dodavatelů ze zemí Evropské unie, se kterými pravidelně spolupracujeme a dobře je známe.

Všechno second hand oblečení, které Vám prostřednictvím našeho e-shopu nabízíme, nakupujeme kusově, tzn. že každý kus projde našima rukama ještě předtím, než se ho rozhodneme pro naše zákazníky koupit. Nenakupujeme celé pytle s dětskými mixy oblečení, protože v takovém případě není možné předem odhadnout obsah balení. A kdo by chtěl dnes kupovat zajíce v pytli. Vybíráme jen to nejlepší, nejhezčí, nepoškozené, nové nebo minimálně nošené oblečení a vždy dbáme na to, aby jeho kvalita, která je pro nás velmi důležitá, byla 100%. Právě díky naší vysoké kvalitě neuvádíme v detailu zboží úrovně kvality second handu, jako dnes zcela běžně uvádí převážná většina e-shopů na českém trhu.

Veškerý dětský second hand, který na našich stránkách uvidíte, je vypraný v automatické pračce na 40 stupňů celsia za použití kvalitního pracího prostředku s aviváží a je vyžehlený. Díky tomu máte 100% jistotu, že oblečení nezmění po vyprání svůj tvar, tak jako se to často stává u oblečení nabízeného vietnamskými obchodníky. Především dětské oblečení vyžaduje častější praní a s Green Boxem máte záruku, že opakované praní oblečení, které u nás zakoupíte, ho nijak nezničí ani nepoškodí a bude i nadále držet svůj tvar a barvu, pro které jste ho pro Vaše milované děti pořizovali. Pokud není některé zboží označeno pracími symboly přímo od výrobce, doporučujeme ho prát v automatické pračce s oblečením podobných barev a při maximální teplotě prací lázně 40 stupňů celsia. Vyvarujte se bělení a chemickému čištění. Oblečení žehlete při teplotě spodní plochy žehličky maximálně 110 stupňů celsia a nežehlete potisky (nejšetrnější je žehlit po rubové straně).

Každý kus nabízeného dětského second hand oblečení je po odborném vyprání a vyžehlení jednotlivě zabalen do nového polyethylenového sáčku se zipem, aby se tak zabránilo jeho znečištění při skladování a při přepravě k zákazníkovi. Náš sklad se nachází v nekuřáckém prostředí a oblečení není v kontaktu s alergeny. Jelikož náš sortiment zahrnuje dětské oblečení, je pro nás hygiena a čistota na předním místě.

Pokud máte děti a chcete pro ně originální kus, ale přesto nehodláte za značkový textil utrácet příliš mnoho, pak je právě Green Box Vaší správnou volbou. Buďte ohleduplní k přírodě a recyklujte s Green Boxem. Zakoupením second hand oblečení pomáháte chránit přírodu před jejím zatěžováním velkým množstvím, pro někoho již nepotřebného, materiálu. Dejte přírodě zelenou, tak jako to dělá Green Box.

  • Naším cílem je nabídnout Vám více než jen dětský second hand.
  • Naším cílem je nabídnout Vám značkový dětský second hand.
  • Naším cílem je nabídnout Vám kvalitní značkové dětské oblečení, za second handové ceny, které jsou vzhledem k vysokým cenám nového kvalitního oblečení velmi příznivé.
  • Naším cílem je, abyste se stali naším spokojeným zákazníkem, aby se Vám zboží od nás líbilo a aby Vaše další cesta za nákupem dětského oblečení pro Vaše nejmilejší vedla opět k nám do online obchodu Green Box.
  • Naším cílem je Vás nezklamat a tomuto cíli podřizujeme veškeré naše aktivity.

Navíc si u nás každý zákazník vybere ke svému nákupu zajímavý DÁREK ZCELA ZDARMA.

Přejeme Vám příjemné online nakupování na www.green-box.cz a předem děkujeme za Vaši přízeň.

Green-Box.cz

autor článku: Olga Szatmári

HLEDEJ

AKTUALITY

06.05.2018 - Nové dětské čelenky s uzlem

Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na nové vzory: bílá čelenka s barevnými puntíky, tmavě růžová čelenka s bílými puntíky a klasická červená čelenka s uzlem. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

16.04.2018 - Dětská háčkovaná čepička se zdobenou kytičkou

Vyrobili jsme pro Vás novou dětskou háčkovanou čepičku se zdobenou háčkovanou kytičkou pošitou celkem 87 kusy perliček, korálků a flitrů. Háčkovaná čepička je vyrobena z kvalitní příze (55% bavlna a 45% akryl). Brzy i v růžové barvě. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských háčkovaných čepiček.

31.03.2017 - Nové dětské čelenky s uzlem

Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

27.03.2017 - Dětské čelenky s uzlem

Nabízíme Vám nový vzor luxusní bavlněné čelenky s uzlem s puntíky. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Těšte se na další vzory, které pro vás připravujeme do kolekce čelenek s uzlem. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

12.06.2016 - Dětské zástěrky

Aktuálně Vám nabízíme luxusní dětské zástěrky. Dětské zástěrky jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny. Zástěrky jsou vhodné pro děti od 3 let. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských zástěrek.

29.03.2016 - Čelenky s uzlem

Aktuálně Vám nabízíme luxusní bavlněné čelenky s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny ze 100% úpletové bavlny. Postupně budeme kolekci doplňovat o další barevné varianty čelenek s uzlem, které se budou vždy skvěle hodit k oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

11.04.2014 - Jarní kolekce háčkovaných čepiček s kytičkou

Exkluzivně Vám nabízíme jarní kolekci háčkovaných čepiček s trojitou kytičkou a perličkovou aplikací. Čepičky jsou ruční výroby a na jejich zhotovení používáme bavlněnou přízi, která je šetrná k pokožce hlavy. Široká paleta jarních a letních odstínů háčkovaných čepiček se bude skvěle hodit k jakémukoliv oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku kojeneckých a dětských jarních čepiček s kytičkou.

06.04.2014 - Jarní kolekce háčkovaných čelenek s kytičkou

Exkluzivně Vám nabízíme jarní kolekci háčkovaných čelenek s kytičkou a krystalem Swarovski. Čelenky jsou ruční výroby a na jejich zhotovení používáme bavlněnou přízi, která je šetrná k pokožce hlavy. Široká paleta jarních a letních odstínů háčkovaných čelenek se bude skvěle hodit k jakémukoliv oblečení Vašich malých slečen. Podívejte se na naši kompletní nabídku kojeneckých a dětských jarních čelenek s kytičkou.

26.01.2014 - Luxusní dárky zdarma k nákupu

Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.

21.05.2012 - Luxusní čelenky v novém balení

Nabízíme dívčí čelenky ručně vyrobené v České republice. Nyní v novém hezčím balení! Čelenka je upevněna na perleťovém papíře formátu A6 se dvěmi perličkami a je zabalena do celofánového sáčku. Originální čelenky pro miminka i větší slečny jsou skvělým dětským módním doplňkem vhodným ke svátečnímu oblečení pro děti, jako doplněk oblečení na vítání občánků a na křtiny, dětský doplněk na svatbu, ale hodí se i na běžné nošení. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.

02.12.2011 - Nové čelenky

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.

22.11.2011 - Dárky pro miminka

Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.

22.11.2011 - Kojenecké čelenky

Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.

22.06.2011 - Háčkované čepičky a čelenky

Exkluzivně Vám nabízíme háčkované čepičky a čelenky ruční výroby. Čepičky a čelenky jsou vyrobeny ze stužkové příze Marlen z čisté bavlny v trendy berevných odstínech. Háčkované čepičky a čelenky jsou doplněny háčkovanými nebo látkovými kytičkami a zdobeny krystaly Swarovski nebo perličkovými aplikacemi. Háčkované čepičky a čelenky od nás zaručeně promění každou holčičku v princeznu. Úžasný doplněk při vítání občánků nebo na křtinách. Podívejte se na naši kompletní nabídku háčkovaných čepiček a čelenek.

ANKETA